Merhaba! Dijitalleşmek İçin Doğru Adrestesiniz!

Best Starting Agency

E – Ticaret Devleriyle Birlikte!

Best Starting Agency E - Ticaret Devleri ile Buluştu

E - Ticarette Neler Oluyor?

Entegra Bilişimin Gerçekleştirdiği E – Ticaretin Devlerinin buluştuğu bu günde Best Starting Agency Kurucusu ve Genel Müdürü yerlerini aldı. Gerçekleşen seminerde Murat Dişkıran Entegra Bilişimin Kurucusu olarak her şey’in ince ayrıntısına kadar düşünmüş.

E - Ticaret'in Devleri

Bu seminerde bizlere Burhan Eray’dan, Serkan Sakallı’ya kadar tüm tecrübelerini aktarabilecek ve bu sektörde büyük tecrübelere sahip olan kişiler yer aldı. E – Ticaretin nereden – nereye geldiğini, önümüzdeki süreçte e – ticaret’te ve e-ihraçat’ta neler yapılabileceği üzerine münazara gerçekleştirildi.

Bizler Neden Oradaydık?

Best Starting Agency olarak E – Ticaret yapan müşterlerimize veyahut yapacak yatırımcılarımıza daha iyi fikirler sunabilmek ve yapacakları işin yükünü azaltabilmek adına Entegra Bilişimin uygulamasını ve sektörün tecrübelerini paylaştığı bu seminerden çok yararlandık.

E - Ticaret'te Reklam Vermenin Önemi

Hepimizin bildiği üzere bu sektörde, diğer sektörlerdede olduğu gibi tek DEĞİLİZ. Ama fark yaratabiliriz. Bunu nasıl yapabiliriz? En iyi başlangıç yaptırabilecek işinizi işi gibi benimseyecek bir ajans ile! Neden mi önemli? Çünkü yatırımınızın %50’si neredeyse reklam ile satışla sizlere dönecek, bu dönüşü ölçmek ölcümleri analiz etmek, ettikten sonrada stratejik planlama ile eyleme geçirmek önemli.

Google Reklamları

Google reklamları sizleri her zaman bir adım öteye taşır, müşterinize ulaştırır ve satışınızı artırır! Şunuda hatırlatmak isteriz ki “Başarı ara sıra yaptığınız eylemlerden değil; sürekli yaptığınız eylemlerden gelir.” Bu sebeple stratejik tüm planlamalarınızı yapıp google adwords reklamları, gmail reklamları ve görüntülü reklam çeşitliliklerinden yararlanıp satış potansiyalinizi artırmalısınız.

Sizin İçin En İyi Başlangıçlar Burada Başlar!