Google Adwords Reklamları

Google'da İlk Sayfa

Daha fazla iş demek!

Daha fazla işi kaçırmamak için iletişime geçin!

Google Adwords Reklamları

Güvenebileceğiniz bir ajans mı arıyorsunuz?

Google Reklamları, işletmelerin bir çoğunu bulunduğu noktadan daha iyi seviyeye erişebilmesi ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilmesi açısından önemlidir. Dünyayı hakimiyeti altına alabilmeyi başaran dijital varoluş ile birlikte birçok yenilik ve kolaylık sağlandı. Tüm bunlar hem işletmeleri hem de tekil ihtiyaç sahiplerini mutlu etti.

İnternetin var oluşundan günümüze kadar birçok dijital yeniliklere kavuştuk. Bu yenilikler dahilinde istediğimiz sonuçlara daha sağlıklı erişmemize yönelik arama motorları geliştirildi. Büyük arama motorlarının bizlere uçsuz bucaksız bir dünya sunması tüm kitleyi bu alana yönlendirmiştir. Dünya genelinde en çok bilinen Google, Yandex, Yahoo Search ve Bing gibi başlıca arama motorları dijital dünyayı bizlere en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadırlar. 

Hepimizin de gözlemlediği üzere günümüzde neredeyse bilgi kelimesinde akıllara gelen ilk alan Google. Büyük bir çoğunluğumuz bir ürün almak, bir araştırma yapmak, bir hizmeti incelemek için önce Google’a başvuruyoruz. Zaman gibi kaliteli bir değeri en iyi şekilde kullanmak için oturduğumuz yerden aramalar gerçekleştireceğimiz Google ile verimli süreç yönetimi yaratmış oluyoruz. Kitlelerin sürekli kullandığı bu alanı hem toplum hem de işletmeler için daha iyi konuma getirmek isteyen Google’da çalışmalarını sürdürüyor ve Google reklam, diğer ismiyle adwords reklamlarını yaşamımıza dahil ediyor.

İş Ortağı Seçmek Ne denli zor?

Bir Ajans ortağı seçerken birden çok seçeneğiniz olduğunu bizlerde biliyoruz, Ajanslar ile çalışmanın ne denli zor olduğunu sizlerden daha iyi biliyoruz. İşte tam bu sebep ile iş prensibimiz tam olarak “biz olsaydık nasıl bir iş ortağı isterdik” şekline göre tasarladık ve tüm sistemlerimizi 5 yıldır müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere göre yapılandırdık. Tüm ekip arkadaşlarımızı bu sürece dahil edebilmek için gerekli oryantasyon eğitimleriyle hazır hale getirdik.

Peki Bu Google nedir? Google Reklamları Nedir?

Peki bugün ekonomik gelişmeleri ve markaların büyüme hızını inanılmayacak bir oranda yükselten söz konusu Google reklam nasıl çalışıyor? Google reklamlarının, sunulmak istenen ürün ya da hizmetin, bu ürün ya da hizmetle ilgilenecek hedef kitleye iletilmesi şeklinde bir çalışma algoritması var. Örneğin bir kadın spor ayakkabı satıcısı iseniz Google’da reklam verme eylemi ile reklamlarınızı talep ettiğiniz anahtar kelimeleri arayan hedef kitleye ilk sayfa üzerinden sunabilirsiniz. İlk sayfa ve özellikle ilk sıralarda yer almanın önemi ise aşikar. Google herhangi bir kelime de bizlere milyonlarca sonuç sunuyor olsa da bilindiği üzere kullanıcı alışkanlıkları ve kısıtlı zaman faktörü ile hepimiz öncelikli olarak ilk sayfayı ziyaret ediyoruz. Bu nedenle hedef kitlenize markanızı ilk sayfa da gösteriyor olmak büyük bir önem taşıyor.

Google reklamı vererek belirlediğiniz anahtar kelimeler için tıklama başına maliyet ödemeleri gerçekleştiriyorsunuz. Sizinle aynı sektörde bulunan ve sizinle aynı anahtar kelimeler üzerinde var olmak isteyen sektör rakipleriniz adına anahtar kelime arama hacimleri oluşturuluyor.  Böylelikle belirlediğiniz bütçe, tıklama başı maliyet oranına göre eksilme gösteriyor. Ödüllü bir Google Reklam ajansı olarak tüm müşterilerimiz için özel reklam stratejileri geliştiriyoruz ve gereksiz bütçe harcamadan, sektörünüze ilişkin hedeflemeler ile başarılı reklam çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Google Partner Olarak Hizmet Veren Ender Ajanslardan Biriyiz!

Google Premier İş Ortağı ajanslar; Arama, Mobil, Video, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Google Analytics IQ, Mobil Siteler ve Dijital Satış olmak üzere 8 alanda uzmanlık kazanabiliyor. Best Starting Agency tüm uzmanlıklara sahip sayılı ajanslar arasındadır.

Google Arama Ağı Reklamları

Anahtar kelimeleriniz bir kullanıcının aramasıyla alakalı olduğunda reklamlarınız Google arama sonuçlarıyla birlikte ve diğer arama sonucu sitelerinde gösterilebililir…

Youtube Reklamları

Kullanıcılar, YouTube’da farklı yollarla video keşfedebilir. Örneğin YouTube arama sayfasında arama yapabilir, izleme sayfasında önerilen videoları tıklayabilir veya ana sayfa akışında bir video seçebilir. Ürün veya markanızı arayan kullanıcılara reklamlarınızla daha etkili bir biçimde ulaşmak için YouTube’dan yararlanabilirsiniz.

Gmail Reklamları

Gmail’deki kişi sekmelerinin en üstünde gösterilen genişletilebilir reklamlar olan Gmail reklamları oluşturmak ve düzenlemek için Google Ads Editor’ı kullanabilirsiniz. Bu etkileşimli reklamlar, bir tıklamayla genişleyerek video ve resim içerebilen e-posta boyutunda reklamlara dönüşür ve çeşitli reklamcılık hedeflerine ulaşmak için kullanılabilir. Kullanıcı reklamı genişlettikten sonra, içeriğe yapılan tüm tıklamalar ücretsizdir.

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamcılığı, kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen bir reklam türüdür. Kişiler,firmalar ve web siteleri ürün ya da hizmet tanıtımları için artık tüm bütçelerini neredeyse sosyal medya pazarlaması için harcıyor.Bunun sonucunda anlık olarak hedef kitlelerine reklam yapabilmektedirler.

Görüntülü ( Display ) Reklam Ağları

Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları, Google Görüntülü Reklam Ağı’nda görsel açıdan ilgi çekici reklamlar yayınlar. Görüntülü Reklam Ağı, kullanıcılar milyonlarca web sitesinde, uygulamada ve Google’a ait olduğu mülklerde (ör. YouTube ve Gmail) gezinirken onlara ulaşmanıza yardımcı olur.