Merhaba! Dijitalleşmek İçin Doğru Adrestesiniz!

Kurumsal Sosyal Medya

Daha fazla iş demek!

Sosyal Medya Yönetimi ile Bilinirliğinizi ARTIRIN!

Dijital Pazarlama bizden sorulur. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz. Sizleri olduğunuz yerden çok daha ileri taşımak için var gücümüzle calışıyoruz.

Sosyal Medya Nedir?

SOSYAL MEDYA; TÜMÜYLE DİJİTAL TEKNOLOJİYLE ÜRETİLEN VE İÇERİĞİ ÜRETENLE TÜKETEN ARASINDA YENİ BİR İLİŞKİ TANIMLAYAN MEDYAYA YENİ MEDYA DİYORUZ EN GENEL ANLATIMLA YENİ NESİL WEB TEKNOLOJİLERİNİN GETİRDİĞİ KULLANICI KOLAYLIĞI VE İLETİŞİM HIZIYLA YAKALANAN EŞ ZAMANLI BİLGİ PAYLAŞIMI VE BUNLARIN TAKİP EİDLDİĞİ PLATFORMLARDIR.

Marka Nedir?

Marka, bir işletmenin mal ve/veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal ve/veya hizmetlerinden ayırt etmeyi sağlaması koşuluyla, kişi adları dahil, özellikle sözcükler, şekiller, harfler, sayılar, malların biçimi veya ambalajları gibi çizimle görüntülenebilen veya benzer biçimde ifade edilebilen, baskı yoluyla yayımlanabilen ve çoğaltılabilen her türlü işarettir.

Facebook Partner Olarak Hizmet veriyoruz, Partnerliğin Ayrıcalıklarından Yararlanmak İster misiniz?

Sosyal Medya Nedir?

En basit şekilde söylemek gerekirse, eksiksiz bir sosyal medya stratejisi yönetme sürecidir. Fakat sosyal medya yönetimi biraz daha stratejik yönetim istemektedir. Sadece tweetlere, DM’lereve ve yorumlara cevap vermekten daha fazlasını içermektedir.

Daha önce belirtildiği gibi, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama stratejinizin diğer önemli yönleriyle bağlantılıdır. Dijital pazarlama stratejileri, güçlü olgusal bilgiler üzerine kuruludur. Sonuçta, başarılı bir iş yaratmak için, pazarınızla ilgili ayrıntıları ve çözümünüzün belirli bir sorunu çözmeye nasıl yardımcı olacağını bilmeniz gerekir.

Bu nedenle, dijital pazarlama stratejiniz, markanızın daha fazla iş yaratmak için kendisini çevrimiçi olarak nasıl konumlandıracağını ele almaktadır.

Sosyal medya stratejisi, sosyal medya platformlarının farkındalık oluşturmak, potansiyel müşteriler oluşturmak ve satışlar oluşturmak için kullanılmasıyla ilgilidir. Sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama ve sosyal medya stratejilerinizi destekleyen bir uygulamadır. Etkili bir sosyal medya stratejisi yürütmenin önemli bir parçasıdır çünkü sonuç üretmek için markanızın sosyal medya platformlarına nasıl katılacağını (içerik yayınlamayı, müşterilerle etkileşim kurallarını vb.) açıklar.

Sosyal medya yönetimi yaklaşımınızın markanız için doğru olmasını nasıl sağlıyorsunuz? Biz doğru sonuçlar için yanınızdayız. Destek vermek içinde tüm ekizbimizle birlikte her gün kendimizi güncelliyoruz.

Kurumsal Kimlik Güven Yaratır!

Kurumsal Sosyal Medya Kimliği müşterilerinize veyahut potansiyel kişilere güven sağlamaktadır. Bu güven gün sonunda pozitif anlamda dönüş sağlatır. Peki Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturulur?

Kurumsal Kimlik oluşturma süreci bir inşaat yapımına benzer. Temeli ne kadar sağlam olursa potansiyeli o kadar yüksek olur. Bu oluşumu ise sıfırdan başlıyormuşcasına hareket edip her gecen gün bir tuğla ekleyerek işletmenizi büyütmek için çabalıyor, reklamlarla birlikte bu büyüme oranını destekliyoruz.

Potansiyel Müşteri
100%
Marka Bilinirliği
100%
Güvenilirlik
100%
Marka Değeri
100%

Facebook Partner Olarak Hizmet veriyoruz, Partnerliğin Ayrıcalıklarından Yararlanmak İster misiniz?