Merhaba! Dijitalleşmek İçin Doğru Adrestesiniz!

Best Starting Agency

İspanya İşletme Ziyateri

Best Starting Agency İspanya'da Müşteri Ziyareti Gerçekleştirdi

Kurucumuz Bedirhan Sezer Vakalar üzerine çalışma için İspanya, Barselona ziyaretinde bulundu.

İspanya’nın güzide Şehirlerinden Barselona’da tüm müşterilerimizi ve yeni işletmeleri iş ortaklığı için ziyarette bulunduk. Covid’in etkisi tüm ülke ve şehirlerde de olduğu gibi barselona şehri’ni etkilemiş gözüküyor. Yerel işletmeler bunu avantaja çevirip bizlerden dijital pazarlama ( digital marketing ) konusunda destek almaktadır. Örneğin “Estanbul Kebab” Restorant’ı için Web site, Sosyal Medya yönetimi ve Google Adwords Reklamları ile şehire gelen tüm turistik müşterileri çekip yerel mağaza trafiğini %80’e varan bir artış ile başarıya ulaştırdık.

Unutmayın Sizin İçin En İyi Başlangıçlar Burada Başlar!

Mimarisi Güzel Bir Sanal Dükkan!

Barselona Şehrinin mimari yapısıyla birlikte dikkat çeken bir şehir olduğunu hepimiz biliyoruz. Dijital dünyada Mimari yapınızı oluşturmak istemez misiniz? Barselona şehrinin büyüleyici güzelliği gibi bir yapı ile müşterilerinizi karşılamak emin olun sizleri çok daha öncül kılacaktır. Neler Yapabilirsiniz?
Öncelikle müşterilerinizin dijital alanda sizlerle nasıl iletişime geçeceğini ve bu alanda onları nasıl etkileyebileceğinizi seçmelisiniz. Satış yapıyorsanız bir e-ticaret sitesine veyahut sadece kurumunuzu tanıtmak misyonunuzu ve vizyonunuzdan bahsetmek istiyorsanız Kurumsal Web sitesi ile mimari yapısı güzel bir sanal dükkan kurabilirsiniz. Tabiki bununla kalmamakla birlikte kurumsal bir sosyal medya işletmenizin ağını dünya çapında bir yerel işletme haline getirebilir.


“Peki bunların hepsine sahibim ama bir türlü istediğim kitleye ulaşamıyorum.” diyebilirsiniz. Dijital Platformda her mağaza bir rakip anlamını taşıdığını unutmayın. “Müşterileriniz sizi neden tercih etsin?” Bu soru ile çıkacağınız her yol sizi başarıya ulaştıracak ve reklam yapınızı ona göre kuracaksınız. Tüm bilgilerin ve stratejilerin planlamasını ise lütfen bize bırakın ve siz sadece işinize odaklanın. Şunu unutmayın “işinizi, işimiz gibi benimseyen bir ekibe sahibiz..”

Unutmayın Sizin İçin En İyi Başlangıçlar Burada Başlar!

Google Premiere Partner ve Facebook Partner Ayrıcalıklarından Yararlanmak İster misiniz?

Google Partner Ajans’ı olarak tam 5 Yıl’ı aşkın ilk günki heyecanlı ekibimiz ile birlikte sizlere hizmet veriyor vak’a çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Eğer bir işletme sahibiyseniz ama dijital platformda hala bir alan adına sahip değilseniz tam olarak bir işletmeniz var sayılmaz. Bu yüzden gelin işletmeniz için yapabileceklerimizi anlatalım işinizin büyümesinde katkı sağlayalım.