Merhaba! Dijitalleşmek İçin Doğru Adrestesiniz!

Best Starting Agency

Hakkımızda

Hakkımızda

Best Starting Agency’nin tarihi 2019 yılında Bedirhan Sezer tarafından tek bir koltukta tek bir bilgisayar ile başlamış olup, bugün ise alanında profesyonel, sertifikalı ve dinamik uzmanlar ile kurulmuş 12 kişilik ‘’İşinizi, işimiz gibi benimseyen’’ bir ekiple yurtdışı temellerini atmaya devam eden Dijital Pazarlama ve Reklam Ajansıdır. Aynı zamanda ajansımızın Google ve Facebook ile iş ortaklığı bulunup, Google Premiere Rozetine sahiptir.

Hizmetlerimiz

Best Starting Agency sizlerle birlikte büyüyen, başarıya giden yolda sizlere eşlik etmek isteyen, işletmelerinizin müşteri portföyünü genişletmeyi ve daha çok hedef kitleye ulaşmanızı amaç edinen bir ajans olarak sizlere digital marketing alanında bir çok hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz ile sizin için en doğru ve özel dijital reklam çözümleri üretiyor, hayata geçiriyor ve kampanyanızın genel pazarlama hedeflerine ulaşabilmesi adına gerekli tavsiye, öneri ve optimizasyon süreçlerini yönetiyoruz. Marka yönetimine dair Kurumsal Web site tasarımı, Sosyal medya ve Reklam Yönetimi, Google Adwords yönetimi , Kreatif tasarımlar ve dijital anlamda aklınıza gelebilecek tüm işlemleri gerçekleştiriyor işletmenizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.
Bu süreç içerisinde işletme-ajans iletişiminin önemi vurgulamak istiyoruz. Sizlere 7/24 WhatsApp destek hattı sunmaktan ve bu hizmeti sunan tek ajans olmaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizi dijital platformlarda daha çok var edebilmek ve rekabet güçlerini arttırmak için kaliteli, güncel, gelişmiş Dijital Pazarlama ve Reklamcılık ağını sunmak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz bir çok ülke dışında, ağımızı daha çok genişleterek dünya çapında bu sektöre yenilikler katan, yön veren global bir marka olmak.

Değerlendirimiz

Müşterilerimizi anlamak, iletişim kurmak ve işlerini kendi işimiz gibi benimseyerek çalışmak, onlara daha çok zaman ve para kazandırmak için çalışan bir ekibe sahip olmak.

Şirket Kültürü

1 kişi ile başlanıp büyüyerek 12 kişilik aile yapısına sahip bir ekibimizin olması, önce bizlere daha sonra ise müşterilerimize güven, samimiyet, iletişim kolaylığı sağlamaktadır. Best Starting Agency için öncelikle çalışanın refahı daha sonra müşterinin refahı gözetilmektedir. Sebebi ise Ajans çalışanlarımız mutlu olursa müşterilerimizi de mutlu edebilir anlayışına sahibiz. İşinizi, işimiz gibi gören, müşterilerimiz kazandırdıkça kazanan bir dijital reklam ajansı olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Best Starting Agency ~ Marka Tescil Belgesi