Merhaba! Dijitalleşmek İçin Doğru Adrestesiniz!

Google'da İlk Sayfa

Daha fazla iş demek!

Kurucumuzun Yıl Sonu Mesaj

Sayın Ortağımız,

Bu yıla her zaman olduğu gibi büyük belirsizliklerle başladık. Dijitalleşme metodu dünyada ve ülkemizde yükselişe geçmişti, ekonomik sebeplerden dolayı her geçen gün ülke genelinde durum kötüyede gitsede. Sizler işletmelerinizi dijital dünyada var ederek tüm engellere göğüs gerdiniz. 2022’nin son günlerini yaşadığımız şu sıralarda, bir an için durup bu yılı gözden geçirmek ve beraber başardığımız harika şeylerin üzerinden geçmek istiyorum. Tüm bu başarılar sizin ortaklığınız sayesinde gerçekleşti, size teşekkür ederim.

En önemli unsur olarak, dünyanın büyük bir bölümünde pandeminin etkin olması durumunda bile dijitalleşmenin önemini gördüğünüz için çok minnettarım. İşin aslı şu ki 12 ay boyunca hizmet verdiğimiz tüm işletmeler minimum %40 Maximum ise %85 büyüme rekor sayıya ulaştı.. Artan maliyetler ve personel eksikliği nedeniyle bu sürecin çoğu zaman kolay geçmediğinin farkındayız. Dolayısıyla, bu durumun karşısında hiç tükenmeden ve bitkinlik göstermeden “istikrarlı büyümeyi göz önünde bulundurduğunuz” için çok teşekkür ederim.

Türkiye’de ve neredeyse Dünyada tek olan 7/24 WhatsApp destek programımız bir süre önce 2 yılını doldurdu. Bu destek programımız sayesinde %99 ulaşılabilirlik seviyesine ulaştık ve 2023 hedefimizde premier partner listesinde yer almak var. 4. Yılımızı doldurduğumuz bu yılda New York, İstanbul ve Ankara’da olmak üzere 3 şube ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Bu süreçte bizlerle yürüdüğünüz için, işletmenizin dijital kanalını bizlere teslim ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz, tekrar hatırlatmaktan mutluluk duyarım “Sizin işiniz, bizim işimiz gibi..:)”

Unutmayın En İyi Başlangıçlar Burada Başlar!

2023’te gerçekleşecek her şeyi tahmin edemeyiz ancak sizinle daha da güçlü bir ortaklık kurmaya olan bağlılığımızın devam edeceğinden eminiz.

www.beststartingagency.com ekibimizin tamamı adına teşekkür ederim.

Best Starting Agency – En İyi Başlangıç Ajansı

Bedirhan Sezer – Kurucu