Merhaba! Dijitalleşmek İçin Doğru Adrestesiniz!

Google'da İlk Sayfa

Daha fazla iş demek!

Google Adwords Reklamları

Google Arama Ağı Reklamları

Google Reklamları, işletmelerin bir çoğunu bulunduğu noktadan daha iyi seviyeye erişebilmesi ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilmesi açısından önemlidir. Dünyayı hakimiyeti altına alabilmeyi başaran dijital varoluş ile birlikte birçok yenilik ve kolaylık sağlandı. Tüm bunlar hem işletmeleri hem de tekil ihtiyaç sahiplerini mutlu etti.

İnternetin var oluşundan günümüze kadar birçok dijital yeniliklere kavuştuk. Bu yenilikler dahilinde istediğimiz sonuçlara daha sağlıklı erişmemize yönelik arama motorları geliştirildi. Büyük arama motorlarının bizlere uçsuz bucaksız bir dünya sunması tüm kitleyi bu alana yönlendirmiştir. Dünya genelinde en çok bilinen Google, Yandex, Yahoo Search ve Bing gibi başlıca arama motorları dijital dünyayı bizlere en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadırlar. 

Hepimizin de gözlemlediği üzere günümüzde neredeyse bilgi kelimesinde akıllara gelen ilk alan Google. Büyük bir çoğunluğumuz bir ürün almak, bir araştırma yapmak, bir hizmeti incelemek için önce Google’a başvuruyoruz. Zaman gibi kaliteli bir değeri en iyi şekilde kullanmak için oturduğumuz yerden aramalar gerçekleştireceğimiz Google ile verimli süreç yönetimi yaratmış oluyoruz. Kitlelerin sürekli kullandığı bu alanı hem toplum hem de işletmeler için daha iyi konuma getirmek isteyen Google’da çalışmalarını sürdürüyor ve Google reklam, diğer ismiyle adwords reklamlarını yaşamımıza dahil ediyor.

Tam anlamıyla sizleri anlayabilecek bir ajans mı arıyorsunuz? Sizi çok iyi anlıyoruz.

Bir Ajans ortağı seçerken birçok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz, Ajanslar ile çalışmanın tipik hayal kırıklıklarını da çok iyi biliyoruz. Bu nedenle iş yapma şeklimizi yeniden tasarladık ve tüm sistemlerimizi 5 yıldır müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlere göre yapılandırdık. Tüm personelimizi de bu yönde eğittik.

Google Reklamları tam anlamıyla nedir?

Google reklamları ile ile işletmelerinin ciroları kat be kat artıran işletmeler bu reklamı nasıl kullanıyorlar? Google reklamlarının, sunulmak istenen ürün ya da hizmetin, bu ürün ya da hizmetle ilgilenecek hedef kitleye iletilmesi şeklinde bir çalışma algoritması var. Örneğin bir kadın giyim – elbise satıcısı iseniz Google’da reklam verme eylemi ile reklamlarınızı talep ettiğiniz anahtar kelimeleri arayan hedef kitleye ilk sayfa üzerinden sunabilirsiniz. İlk sayfa ve özellikle ilk sıralarda yer almanın önemi ise aşikar. Google herhangi bir kelime de bizlere milyonlarca sonuç sunuyor olsa da bilindiği üzere kullanıcı alışkanlıkları ve kısıtlı zaman faktörü ile hepimiz öncelikli olarak ilk sayfayı ziyaret ediyoruz. Bu nedenle hedef kitlenize markanızı ilk sayfa da gösteriyor olmak büyük bir önem taşıyor.

Google reklamı vererek belirlediğiniz anahtar kelimeler için tıklama başına maliyet ödemeleri gerçekleştiriyorsunuz. Sizinle aynı sektörde bulunan ve sizinle aynı anahtar kelimeler üzerinde var olmak isteyen sektör rakipleriniz adına anahtar kelime arama hacimleri oluşturuluyor.  Böylelikle belirlediğiniz bütçe, tıklama başı maliyet oranına göre eksilme gösteriyor. Ödüllü bir Google Reklam ajansı olarak tüm müşterilerimiz için özel reklam stratejileri geliştiriyoruz ve gereksiz bütçe harcamadan, sektörünüze ilişkin hedeflemeler ile başarılı reklam çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Google Partner İş Ortağı Olarak Size Sınırsız Hizmet Sağlıyoruz!

Google Partner İş Ortağı ajanslar; Arama, Mobil, Video, Görüntülü Reklamlar, Alışveriş Reklamları, Google Analytics IQ, Mobil Siteler ve Dijital Satış olmak üzere 8 alanda uzmanlık kazanabiliyor.